Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 14 дюймів Always Wild чорна LAP15603NDM
Опис товару:
- Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на блискавці.
- Усередині 2 відкритих кишенька, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
- Відсік з ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4 розміром 34 см.
- На передній стінці розташовані три кишені (одна на блискавці, одна відкрита і одна на магніті).
- З тильного боку одна кишеня на блискавці.
- Регульований ремінь з натуральної шкіри і текстилю для носіння на плечі.
- Дві ручки середньої довжини носіння сумки в руці.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір чорний.
- Розміри: 40х30х13 см. (товщина без накладної кишені 10 см)
- Виробник Always Wild, Польща.
|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 30 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Глибина | 13 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 40 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
|
| Дропшиппинг | Так |
| Розмір | Великий |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки | сумка-портфель |