







1 995 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харбел |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | True |
| Замок | Немає |
| Регулювання розміру | False |
| Телескопічна ручка | False |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |