



1 940 ₴
Bo-Camp Arctic — практичний пластиковий термобокс виготовлений у Німеччині. Це чудовий варіант для шанувальників відпочинку на природі. Він допоможе зберегти температуру охолоджених продуктів і напоїв під час поїздки. Для підвищення ефективності роботи пристрою рекомендується використовувати спеціальні акумулятори холоду. Це дасть змогу збільшити час підтримки температури продуктів усередині контейнера до 16 год. Внутрішній об'єм 24 л, вміщує 6 стандартних пляшок по 2 л.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1700 г |
| Об`єм | 24 л |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 39 см |