









1 288 ₴
Цей рюкзак тішитиме вас своєю активністю, надійністю і міцністю. Модель має яскравий і оригінальний дизайн.
Опис товару:
Характерики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 18 л |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |