


2 387 ₴
Надійний рюкзак на кожен день, з яким не соромно вийти в люди прогулятися містом та містом, сходити до університету на тренування або просто до магазину. Також він дуже міцний, з ним Ви можете не переживати за збереження речей у ньому.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 22 л |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Mark Ryden |