









10 499 ₴
Стильний рюкзак, з яким не соромно пройти містом, з ним Ви будете на висоті, і всі навколишні Вас люди зрозуміють, який у Вас вишуканий смак.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Вага | 730 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 29 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 28 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Thule |