



Відправка з 18 квітня 2026977 ₴
Зручна чоловіча сумка виготовлена з поєднання міцної тканини та якісної штучної шкіри.
Вона стане стильним і практичним аксесуаром для сучасного чоловіка в повсякденному житті та поїздках або відрядженнях.
Чудово підійде для перенесення документів і предметів, необхідних для ділової людини.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Підкладка | Так |
| Відділення | 1 основний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Повсякденний |
| Бренд | Poolparty |