



2 700 ₴
Компактна чоловіча сумка на плече стане Вашою улюбленою повсякденною супутницею, що дає змогу мати біля себе всі необхідні дрібниці. Сумка виготовлена з натуральної шкіри, має одне відділення та достатню кількість кишень для зручної організації всіх потрібних предметів.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vip Collection |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Vip Collection |