







3 500 ₴
Мульти спортивний рюкзак для динамічних одноденних походів. Зручна ергономічна спинка забезпечує комфортне положення рюкзака на тілі. Зручна ергономічна спинка забезпечує комфортне положення рюкзака на спині. Гранично полегшена система підвіски Lite забезпечує комфорт за невеликого та помірного завантаження. Чудова вентиляція та щільна посадка для більшої безпеки гарантовані навіть на складному рельєфі завдяки конструкції 3D-AirMesh.
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 490 г |
| Виробник | Deuter |
| Об`єм | 13 л |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Нейлон |
| Бренд | Deuter |