








3 950 ₴
Стильний і надійний виріб має функціональний і сучасний дизайн, а також гарну місткість і продуману конструкцію. Зручна модель щодня тішитиме своєю високою якістю.
Опис виробу:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Виробник | Deuter |
| Об`єм | 18 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 18 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Вентиляція спини |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення рюкзака | Міський |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |
| Бренд | Deuter |