








6 400 ₴
Представляємо до Вашої уваги міцний і надійний міський рюкзак Deuter Innsbruck 22, який ідеально підходить для щоденного переміщення містом. Виріб має стильний вигляд і вирізняється сучасним дизайном.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Об`єм | 22 л |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 20 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Бренд | Deuter |