









6 950 ₴
Представлений рюкзак DEUTER Wengen на 28 літрів — те, що можна сміливо назвати одним із найкращих міських рюкзаків. Він має стильний сучасний дизайн. Він практичний і зручний завдяки великій кількості відділень і кишень, а також ергономічній спині та плечовим лямкам. З ним ви можете комфортно з'їздити за місто, сходити до спортзалу, на навчання або роботу, а також взяти в похід.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Об`єм | 28 л |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |
| Бренд | Deuter |