Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка колісна дорожня сумка 68L Topmove IAN311611 сіра
Опис товару:
- Міцна дорожня сумка з посиленим дном і міцною тканиною.
- Інтегрована колісна система — 2 колеса з плавним ходом і кутовими захисними елементами.
- Велике основне відділення, 1 внутрішня сітчаста кишеня і 6 зовнішніх кишень.
- Висувна телескопічна ручка завдовжки прибл. 102,5 см
Характеристики:
- Матеріал:
- Зовнішній матеріал: 100% поліестер 600D з підкладкою з ПВХ.
- Підкладка: 100% поліестер 190T..
- Колір: сірий.
- Розмір (ШхВхГ): 31 x 73 x 30 см.
- Об'єм: 68 л.
- Вага: 2,2 кг.
- Максимальне навантаження: 20 кг.
- Виробник: Tomove, Німеччина
|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 68 л |
| Висота | 73 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 2.2 кг |
|
| Тип сумки | Дорожня сумка |