


495 ₴
Раді представити до Вашої уваги молодіжний рюкзак, який дає зберігати під рукою всі необхідні вам речі. Зручний і гарний рюкзак виготовлений із міцної тканини, чудово підійде для міських прогулянок або для подорожей. Такий аксесуар спроєктований так, що буде максимально зручним під час транспортування, оскільки має м'яку спинку.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Об`єм | 5 л |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 17.5 см |
| Глибина | 9.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tiger |