



900 ₴
Молодіжний mini — це універсальний, дуже зручний рюкзак від найбільшого українського виробника широкого асортименту сумочної продукції ТМ Bagland. Відмітною рисою цієї серії є яскравий принт на кишені. Вироби бренда зарекомендували себе надійністю, під час їх виготовлення використовуються тільки якісні матеріали та фурнітура.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 г |
| Виробник | Bagland |
| Об`єм | 8 л |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Кишені | Фронтальний |