Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка, ланч бокс 3L Crivit блакитна IAN3161901CKG blue
Опис товару:
- З вбудованою заморожуваною охолоджувальною гелевою подушечкою.
- Посилена пінна ізоляція ззаду для носіння на тілі без переохолодження.
- Складається для економії місця.
- Можна використовувати для транспортування пляшок — прохолодні напої легко брати із собою куди завгодно.
- Блискавка утримує охолоджувальне повітря всередині.
- Практичний плечовий ремінь для підвішування сумки.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: блакитний.
- Розміри: 13,5 х 34 х 12 см.
- Вага: 330 г.
- Об'єм: 3 л
- Виробник: Crivit, Німеччина.
|
| Вага | 330 г |
| Виробник | Crivit Sports |
| Об`єм | 3 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Термосумка |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
|
| Висота | 34 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Глибина | 12 см |
|
| Тип сумки | Ланч-бокс |
| Тип застежки | Блискавка |