






Відправка з 16 квітня 20261 902 ₴
Раді представить Вам новинку нашого магазину, стильний, зручний і дуже міцний рюкзак. Він дуже міцний і надійний, з ним Ви можете не переживати за збереження своїх речей.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Дорожній рюкзак |