





Відправка з 16 квітня 20262 701 ₴
Міцний рюкзак, у який не страшно покласти найцінніші речі та не переживати за їх збереження в ньому, оскільки він дуже міцний і надійний.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Об`єм | 44 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Дорожній рюкзак |