




Відправка з 16 квітня 20261 368 ₴
Стильний рюкзак на кожен день від відомої торгової марки Poolparty, з яким Ви завжди будете на висоті та дізнаєтеся, що таке справжній комфорт.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Об`єм | 19 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 12 см |
| Глибина | 40 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бордовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак-сумка |