

2 079 ₴
Раді представити до вашої уваги сумка для чоловіків. Такий аксесуар чудово підійде для міста, для роботи або для дороги. Містить усі ваші необхідні речі та завжди буде в будь-який час під рукою.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Сірий |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Блискавка |