



1 518 ₴
Зручний і стильний варіант сумки чудово поєднуватиметься як з офісними образами, так і повсякденними. Її внутрішнє наповнення сподобається кожному чоловіку. Адже можна акуратно та по місцях розкласти речі, щоб довго їх не шукати.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Блискавка |