


2 145 ₴
Раді представити до вашої уваги сумка для чоловіків. Такий аксесуар чудово підійде для міста, для роботи або ж для дороги. Містить усі ваші необхідні речі та завжди буде в будь-який час під рукою.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Блискавка |