




4 731 ₴
Раді представити Вам новинку — молодіжний спортивний рюкзак антизлодій із приємним бонусом у формі можливості відстібання передньої кишені, яка слугує сумкою через плече, що стане надійним супутником у поході або на прогулянці. Стильний дизайн приверне увагу оточення, виділяючи Вас із натовпу.
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці з кишенею для блокування RFID.
Відстібна сумка через плече на блискавці.
Відділення для планшета або ноутбука діагоналлю до 15 дюймів.
Зручна ручка для перенесення в руці.
Пряжка для фіксації на нерухомих предметах.
Плечові регульовані ремені.
Характеристики:
Розмір: 44 х 29 х 17см
Вага: 600 г.
Об'єм: 20 л.
Бренд Pacsafe (США).
Виробник — Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Виробник | Pacsafe |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 17 см |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Pacsafe |