



1 419 ₴
Раді представити Вам стильну та компактну міську сумку-слінг із ремінцем на плече і великою кількістю кишень різного призначення. Виріб виготовлений із якісної натуральної шкіри в стриманому діловому стилі.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стиль | Повсякденний |
| Бренд | Tiding Bag |