
2 214 ₴
Стильний складаний ніж являє собою чудове поєднання практичності й універсальності. Нова модель ножа обладнана клинком профілю Drop Point і виготовлена з високоякісної сталі. Форма клинка вважається універсальною і має чудові колючі та різальні властивості.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Тип | Складаний |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Вага ножа | 109 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Boker |