








5 499 ₴
Саме цей рюкзак слугуватиме вірним другом і товаришем у всіх потрібних ситуаціях. Завдяки компактності та місткості, Ви зможете завжди тримати потрібні речі під рукою.
Особливості товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 910 г |
| Виробник | Thule |
| Об`єм | 23 л |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 25 см |
| Країна виробник | Швеція |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості рюкзака | Анатомічна конструкція|Грудна стяжка |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення рюкзака | туристичний |
| Бренд | Thule |