







4 499 ₴
Представлений рюкзак слугуватиме вірним другом і товаришем у всіх потрібних ситуаціях. Завдяки компактності та місткості, Ви зможете завжди тримати потрібні речі під рукою.
Особливості товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 720 г |
| Виробник | Thule |
| Об`єм | 21 л |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 22 см |
| Країна виробник | Швеція |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості рюкзака | Анатомічна конструкція|Грудна стяжка |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення рюкзака | туристичний |
| Бренд | Thule |