Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка 37L Zagatto On the Move чорна ZG756 black
Опис товару:
- Спортивна сумка Zagatto® — чудове пропонування для всіх, хто любить активно проводити час. Ця модель складається з місткого основного відділення, куди помістяться всі необхідні для тренувань речі. Але це ще не все!
- На передній частині сумки є додаткова кишеня на потайній блискавці . Ідеально підходить для дрібничок, телефона або ключів. В основному відділенні є роздільник, який допоможе організувати ваші речі.
- Сумка має продумане компонування, що робить її дійсно функціональною. Люди, які регулярно тренуються, напевно оцінять усі рішення, які просто полегшують використання.
- Виготовлена з ретельно відібраних матеріалів — зовнішній шар виготовлений із кордури, дуже естетичного та міцного матеріалу, стійкого до пошкоджень і забруднень.
- Пропрацьовані шви, міцний, водонепроникний матеріал.
- Зручні ручки + плечовий ремінь — носіть як хочете!
- Великий привабливий логотип Zagatto® за сіткою — має чудовий вигляд!
Характеристики:
- Розміри: (ШхВхГ): 55x28x24 см.
- Вага: 345 г.
- Об'єм: 37L.
- Матеріал: кордура.
- Колір: чорний.
- Країна походження ТМ: Zagatto, Польща.
- Країна-виробник: Китай.
|
| Виробник | Zagg |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 37 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 0.345 г |
|
| Тип | Сумка |
| Плечовий ремінь | True |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
| Тип | Спортивна сумка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |