Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна 25L Puma Plus Sports Bag II чорна 076904 14
Опис товару:
- Виріб виготовлено з міцних синтетичних тканин чудової якості, що гарантує довговічність.
- Сумка одне основне відділення, у якому також розміщена прозора кишенька для смартфона, ключів або інших цінних речей розміром приблизно 11,5 х 14,5 см.
- Бічна кишеня, наприклад, для взуття, неабияк спрощує організацію місця. Завдяки такому розташуванню кишень ви завжди без проблем знайдете те, що Вам потрібно зараз.
- Сумку можна носити за допомогою довгого регульованого ременя або двох ручок меншого розміру, що підвищує зручність використання.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Колір: чорний.
- Розміри: 49 х 24 х 24 см.
- Вага: 300 г.
- Місткість: 25 л.
- Виробник: Puma, В'єтнам.
|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Ручки | Дві |
| Форма | Циліндрична |
| Тип застежки | Блискавка |
|
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 0.3 г |
|
| Плечовий ремінь | True |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка |