Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна для тренувань 30L Seven for 7 синя 5901756269831
Опис товару:
- Сумка виготовлена з міцного поліестеру, дно й бічні поверхні сумки мають прогумоване покриття з ПВХ.
- Містке основне відділення на блискавці.
- Відділення для взуття або вологої речей на бічній поверхні сумки.
- Відкрита кишеня на бічній поверхні сумки.
- Ручки середньої довжини та наплічний регульований ремінь для носіння як у руці, так і на плечі.
Характеристика:
- Матеріал: поліестер зі вставками з ПВХ.
- Колір: синій.
- Розмір см (ШхВхГ): 48х28х22.
- Об'єм л: 30.
- Виробник: Seven for 7, Китай.
|
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 22 см |
|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Так |
|
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Замок | Блискавка |
| Тип | Сумка |