




1 790 ₴
Бажаєте придбати місткий і симпатичний рюкзак? Тоді ця модель — те, що потрібно! Рюкзак неодмінно тішитиме вас своїм сучасним дизайном, надійністю і міцністю. Ви можете з ним вирушити на навчання, роботу або просто гуляти містом. Місткий рюкзак має продуманий внутрішній простір.
Опис товару:
Рюкзак на 1 основне відділення, яке закривається на блискавку.
На фронтальній стороні кишеня на блискавці.
Бічна кишеня
Зручна ручка для перенесення в руці.
Регульовані плечові лямки
Характеристики:
Розміри, см: 50*34*14
Об'єм: 24 л.
Вага: 0,65 кг.
Матеріал: Тканина 600D W/R
Виробник: Bagland, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.65 г |
| Виробник | Bagland |
| Об`єм | 24 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 14 см |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Bagland (Україна) |