Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка на раму 1L B-Soul чорна S14327 black
Опис товару:
- Компактна сумка, у яку помістяться необхідні речі під час подорожі на велосипеді.
- Сумка має одне основне відділення на блискавці.
- Завдяки регульованим тримачам для велосипедів сумка підходить для більшості типів велосипедів. Ви можете міцно та надійно застебнути сумку всього кількома рухами рук.
- Універсальний колір сумки чорний можуть носити жінки, чоловіки та діти. Він також ідеально поєднується з будь-яким кольором велосипеда.
Характеристика:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 19x18x4см
- Вага: 50 г.
- Об'єм: 1 літр.
- Призначення: встановлюється на раму велосипеда.
- Виробник: B-Soul.
|
| Виробник | B-Soul |
| Об`єм | 1 л |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 18 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина | 4 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |