








3 182 ₴
Туристична, тримісна намет призначений для походів різної складності. Встановлення займає лічені хвилини. Продумана до дрібниць конструкція в поєднанні з високотехнологічними матеріалами подбає про вашу комфортну й безпечну подорож.
Опис виробу:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.63 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 220 см |
| Довжина | 280 см |
| Висота | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tramp |