







2 959 ₴
Покращені з'єднання роблять новий намет від бренда Totem, який справедливо пишається своїми досягненнями та забезпечує якість і функціонал своєї продукції на найвищому рівні. Намет чудово захищає від дощу.
Опис виробу:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Вага | |
| Вага | 2.05 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 170 см |
| Довжина | 210 см |
| Висота | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Х-подібна |
| Бренд | Tramp |
| Матеріал дна | Поліетилен |