




4 050 ₴
Представляємо до Вашої уваги міцний і надійний міський рюкзак від бренда Deuter, який ідеально підходить для щоденного переміщення містом. Виріб має стильний вигляд і вирізняється сучасним дизайном.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 25 см |
| Об`єм | 15 л |
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Глибина | 18 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 43 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Бренд | Deuter |