




5 500 ₴
Нова зручна модель рюкзака розв'яже вашу основну проблему: постійно переміщатися й мати біля себе все найнеобхідніше стало не складно, водночас ви не відчуваєте вагу вашої ноші, а ваші руки залишаються вільними, ніби Ви зовсім нічого не несете.
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Ширина | 32 см |
| Об`єм | 28 л |
| Виробник | Deuter |
| Колір | Жовтий |
| Глибина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 48 см |
| Вага | 980 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Вікова група | Доросла |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Бренд | Deuter |