




3 850 ₴
Чудовий і водночас гарний рюкзак на всі випадки життя. Високої якості поліестер, чудовий дизайн здатний підкорити найвибагливішого покупця. Велике відділення робить рюкзак містким чудово підійде для подорожей або заміських прогулянок. З цим аксесуаром Ви будете в центрі уваги.
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 24 см |
| Об`єм | 16 л |
| Виробник | Deuter |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 17 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Особливості | Вентиляція спини |
| Висота | 45 см |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Бренд | Deuter |