



3 850 ₴
Практична й оригінальна модель рюкзака стане чудовим вибором на кожен день, з ним можна піти як на роботу, так і по магазинах. Знявши його в руках, Ви не захочете виходити без нього з дому. Неймовірно зручна та якісна річ стане незамінною у вашому гардеробі на довгі роки.
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 24 см |
| Об`єм | 16 л |
| Виробник | Deuter |
| Колір | Помаранчевий |
| Глибина | 17 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Особливості | Вентиляція спини |
| Висота | 45 см |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Бренд | Deuter |