


2 065 ₴
Неймовірна новинка з'явилася в нашому інтернет-магазині. Представляємо до вашої уваги сучасний функціональний рюкзак бренда Mad. Стильний дизайн і шикарне наповнення рюкзака змусить забути вас про інші рюкзаки. Вона така красива, що в его неможливо не закохатися.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29 см |
| Об`єм | 9 л |
| Виробник | МАД |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 9 см |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 38 см |
| Матеріал | Нейлон |