





2 470 ₴
Перед Вами тактичний рюкзак від надійного виробника вирізняється високою міцністю, тривалістю експлуатації, зручністю використання, оскільки виготовлений із матеріалу стійкого до зношування, стирання, міцного на розрив, стійкого до уф-випромінювання. З таким рюкзаком Ви будете готові до будь-якої ситуації.
Опис товару:
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 30 л |
| Виробник | МАД |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | тактичний |
| Тип застежки | Блискавка |