Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня косметичка, несесер Edibazzar чорний 3068040488230
Опис товару:
- Матеріал: міцний поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
- Містка, практична, зручна косметичка.
- Усередині косметички: одне основне відкрите відділення, одна кишеня на блискавці.
- Зовнішня кишеня на блискавці на лицьовій стороні косметички.
- Гачок для підвішування.
- Закривається на блискавці.
- Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
- Тканинна ручка на бічній поверхні косметички.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 23см х 13см х 15см.
- Колір: чорний
- Бренд: Edibazzar, Китай.
|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Стан | Новий |
|
| Тип сумки | Косметичка |