



3 245 ₴
Представляємо ідеальний, стильний і практичний рюкзак торгової марки Mark Ryden. Така сучасна модель рюкзака підкорить найпотрібнішого чоловіка. Завдяки своєму лаконічному дизайну він прекрасно буде підходити як для міста, так і для ділових зустрічей. З такою моделлю рюкзака елегантний і діловий образ завжди будуть а висоті.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Міський |
| Стать | Чоловіча |
| Ширина | 30 см |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 23 л |
| Висота | 55 см |
| Виробник | Mark Ryden |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1360 г |
| Глибина | 14 см |