




1 886 ₴
Цей рюкзак уже чекає на вас у нашому інтернет-магазині. Він чудово підійде для студентів, тих, хто часто вирушає у відрядження. Завдяки своїй функціональності рюкзак впорається з усіма вашими речами.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schwarzwolf |
| Об`єм | 20 л |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 28 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Schwarzwolf |