


6 255 ₴
Лінійка валіз від відомого бренда Travelite виготовлена з якісного матеріалу. Гарна стійкість до деформацій, висока жорсткість у сукупності з ударної міцністю дає змогу перевозити ці валізи в багажних відділеннях навіть порожніми або наполовину заповненими, не хвилюючись за їх стан. За допомогою перегородки на блискавці валіза всередині рівномірно розділяється на дві половини. Телескопічна висувна ручка і ручка для навантаження або транспортування заховані в спеціальні ніші, завдяки чому не пошкоджуються під час перебування в багажних відділеннях. Збереження Ваших речей і цілісність валізи також забезпечує вбудований кодовий замок.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Розміри | |
| Об`єм | 59 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Замок | Замок TSA |
| Тип сумки | валізу на колесах |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Travelite |