Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка DKM Bag синя на 25л 7714492717222
Опис товару:
- Сумка виготовлена з міцного поліестеру.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
- Дві ручки середньої довжини, які прошиті по всій висоті сумки.
- Вся сумка складається в передню кишеню на блискавці.
- Можливість кріплення на ручку валізи.
- *Сумка дуже компактна та легка, тому матеріал тонкий, і, попри посилення нейлоном, вона не підходить для перенесення куль для боулінгу, каменів, книг або інших важких предметів.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер 90%, нейлон 10%.
- Колір: синій.
- Розміри: 46x31x14 см.
- Розміри в складеному стані: 21x18x3 см.
- Об'єм: 25 л.
- Вага: 105 г.
- Виробник: Китай.
|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
|
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 0.105 г |
|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Телескопічна ручка | False |
| Плечовий ремінь | False |
| Регулювання розміру | False |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |