


1 599 ₴
Компактна та практична чоловіча шкіряна сумка-месенджер із різними кишенями для документів та інших корисних речей, гарний подарунок коханій людині. Завдяки своїм розмірам ця модель дуже зручна, так само надійна у використанні та що важливо мати оригінальний стильний сучасний вигляд.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tarwa |