



2 099 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги месенджер для чоловіків, який неабияк спрощує життя й допомагає розкрити свій особистий образ через аксесуари. Цей аксесуар дасть змогу представнику чоловічої статі не тільки носити із собою все необхідне, але й підкреслити свою неповторну особистість. Основне відділення на блискавці збереже ваші речі. Сумка виготовлена з натуральної шкіри та слугуватиме багато років.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tarwa |