


2 234 ₴
Представляємо до Вашої уваги компактну та функціональну чоловічу сумку, яка має продуманий до дрібниць внутрішній простір і сучасний дизайн.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tarwa |