



1 849 ₴
Стильний рюкзак стане чудовим доповненням вашого повсякденного образу. Модель довго тішитиме вас своїм стриманим і сучасним дизайном, а також високою якістю виготовлення.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 21 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Бренд | Bagland (Україна) |