








495 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага | 0.32 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |
| Тип сумки | Органайзер |
| Замок | Немає |
| Замок | Блискавка |
| Бренд | Peak Design |
| Тип | Органайзер для білизни |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Об`єм | 17 |
| Обсяг | 17.0 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Тип | Органайзер для білизни |